خرید ضایعات روی با بالاترین قیمت

خرید ضایعات روی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. یکی از فلزات با ارزش و پرمصرف دنیا روی است. از این فلز در صنایع مختلف استفاده می شود. از طرفی استخراج روی از معادن بسیار پر هزینه است، از اینرو خرید ضایعات روی توسط اغلب کشورها انجام می گیرد. استفاده از فلز روی در پوشش های گالوانیزه کاربرد دارد. همچنین روی موجود در گرد و غبار پساب های خروجی معادن، ضایعات تختال های ریخته گری فلز روی، ضایعات براده های برش کاری از جمله ضایعات روی به حساب می آیند که قابل بازیافت هستند.

آرمین ضایعات بهترین خریدار ضایعات در تهران.

خرید ضایعات روی

خرید ضایعات روی

خرید ضایعات روی چگونه انجام می گیرد؟

لازم است بدانید که هر چقدر جمعیت یک شهر بیشتر باشد، به همان اندازه میزان ضایعات در انواع مختلف هم بیشتر خواهد بود. برای مثال تهران جزء شهرهای پرجمعیت ایران است. همچنین به دلیل صنعتی بودن آن تولید ضایعات مختلف در آن بسیار زیاد می باشد. از اینرو شرکت های خرید بازیافت در این شهر و دیگر شهرها توانسته اند مشکل کاربران را برطرف سازند. یکی از وظایف این شرکت ها خرید ضایعات روی است.

انواع مختلف ضایعات روی

می توان گفت انواع مختلفی از ضایعات در این دسته بندی قرار می گیرند. بازیافت قراضه های ریخته گری تحت فشار، بازیافت قطعات فولادی مورد استفاده در صنعت خودرو و بازیافت زائده های برشکاری انواع ضایعات روی به حساب می آیند. از دیگر ضایعات روی می توان به مواردی از قبیل تختال ‌های ریخته ‌گری تحت فشار و کف روی اشاره کرد. البته بخش عظیم ضایعات روی مختص منابع اولیه فلز روی مورد استفاده در ساخت قطعات فولادی جهت تولید خودرو است.

فواید خرید ضایعات روی

اخیرا خرید ضایعات روی مورد توجه اغلب کاربران قرار گرفته است، زیرا فلز روی با صرف هزینه بسیار زیاد به دست می آید. می توان گفت بازیافت روی مانع از بحران های شدید اقتصادی کشورها می شود. در صورتیکه بازیافت روی انجام نگیرد برخی صنایع برای همیشه از بین می روند. در ادامه به فوید خرید ضایعات روی در تهران می پردازیم.

کمک به اقتصاد

از مهم ترین فواید خرید ضایعات روی کمک به اقتصاد کشور است. صنعت بازیافت سالیانه میلیاردها دلار برای کشور درآمدزایی دارد. همین ویژگی باعث شده است اغلب کشورهای پیشرفته دنیا به دنبال خرید ضایعات روی باشند. بنابراین فلز روی در چرخه مورد استفاده قرار گرفته و از بین نمی رود.

حفاظت از محیط زیست یکی از فواید خرید این نوع قراضه

حفاظت محیط زیست از دیگر فواید بسیار مهم خرید ضایعات به حساب می آید. منابع فلز روی بسیار محدود است. بنابراین استفاده بی رویه از این منابع سبب از بین رفتن فلز روی می شود. از طرفی ضایعات روی در طبیعت به محیط زیست آسیب های جدی وارد می کنند. به جرات می توان گفت خرید ضایعات روی مهم ترین اتفاق قرن اخیر است.

 

ایجاد شغل

برای انجام خرید ضایعات روی صورت باید مراکزی به صورت رسمی فعالیت خود را شروع کنند. از طرفی تاسیس مراکز نیازمند نیروی انسانی است تا بتوانند فعالیت های خود را پیش ببرند. بنابراین هنگام تبدیل شدن خرید ضایعات به یک صنعت رسمی شاهد اشتغال زایی خواهیم بود. از طرفی این مسئله در دراز مدت به کشورها کمک خواهد کرد تا جایگاه خود را ارتقا بخشند. همچنین افراد برای کار کردن در بخش ضایعات روی باید آموزش های لازم را بگذرانند. همین مسئله سبب تبدیل شدن این شغل به یک تخصص می شود.

بهترین خریدار ضایعات روی

بهترین خریدار ضایعات روی , فلز روی پس از فلزاتی از قبیل آهن، آلومینیوم و مس جزء پرمصرف ترین فلزات در دنیا به حساب می آید. از فلز روی در صنایع مختلف همانند اتومبیل سازی بسیار استفاده می شود. از طرفی خرید ضایعات روی با فواید بسیار زیادی همراه است. همین مسئله باعث شده است که اغلب کشورهای پیشرفته اقدام به فعالیت و سرمایه گذاری در صنعت بازیافت و خرید ضایعات کنند.

خرید ضایعات روی

روی و گالوانیزه کردن

گالوانیزه به معنای عدم زنگ زدگی فلز است. در صورتیکه فلزات در معرض اکسیژن و هوای آزاد قرار  بگیرند فرآیند اکسیداسیون اتفاق می افتد. این امر سبب کاهش کیفیت فلز می شود. برای جلوگیری از اکسیداسیون فلزات از روی به عنوان پوشش استفاده می کنند. می توان گفت بیش از 50 درصد روی تولید شده در جهان جهت گالوانیزه کردن فلزات به کار می رود. بنابراین وجود فلز روی سبب ارتقا صنایع مختلف می شود. همچنین مانع از بروز مشکلاتی از قبیل زنگ زدگی و از بین رفتن فلزا می شود.