ضایعاتی تهران

خریدار ضایعات در تهران

خریدار ضایعات در تهران برای خرید و فروش ضایعات در تهران با بهترین و بالاترین قیمت روز و تسویه حساب نقدی کافیست با ما تماس حاصل فرمایید .مدیر بنگاه ضایعاتی آرمین با شماره تماس 09127308707 جهت فروش ضایعات در تهران در خدمت شما میباشد بنگاه خرید و فروش آرمین ضایعات به صورت شبانه روزی در خدمت همشهریان تهرانی میباشد و در صورت نیاز کافیست با شماره ذکر شده تماس حاصل فرمایید.

مرکز خرید ضایعات در تهران

مرکز خرید ضایعات منزل در تهران توسط بنگاه ضایعاتی آرمین میباشد که شما مشتریان عزیز میتوانید فقط با یک تماس ما را در شرکت و محل فروش ضایعاتی خود ببینید.

امروزه شرکت های بسیار زیادی در مزایده های مختلف ضایعات خود را به مزایده می‌گذارند تا بتوانند آن را با قیمت مناسب و قیمت خوب به فروش برسانند ولی مطمین باشید ک شرکت ما به بالاترین قیمت روز ضایعات شما را خریداری کرده در محل باسکول تسویه نقدی هم انجام میدهد.

خریدار ضایعات در محل

آرمین ضایعات یکی از بهترین خریدار ضایعات در محل و منزل شما با قدمت کاری بیش از 30 سال با خرید ضایعات شما با تسویه نقدی در خدمت شما همشهریان عزیز میباشد.

تقسیم بندی فیزیکی قراضه بر اساس دانسیته

منظور از تقسیم بندی فیزیکی بر اساس دانسیته, دسته بندی کردن قراضه ها بر اساس وزن واحد حجم آنها است. وزن واحد حجم قراضه ها بر اساس کیلوگرم بر متر مکعب بیان می شود. در زیر می توانید مشاهده کنید که تقسیم بندی فیزیکی ضایعات آهن چیست.

قراضه سبک 1 و 2              این نوع از قراضه ها همانطور که از نامشان مشخص است نسبت به سایر ضایعات آهن وزن حجمی کمتری دارند و به همین دلیل هم به آنها قراضه سبک گفته می شود. وزن ظاهری قراضه های سبک 1 و 2 بین 5 تا 0.8 تن بر متر مکعب است.
 متوسط 1 و 2 این نوع قراضه ها که نسبت به قراضه های سبک وزن بیشتری دارند دارای وزن ظاهری 8 تا 1 تن بر متر مکعب هستند.
 سنگین 1 و 2 دارای وزن ظاهری 1 تن بر متر مکعب و حتی بیشتر باشند.
 ویژه  این نوع قراضه ها در واقع همان محصولات فولادی هستند که در ساختمان ها مورد استفاده قرار می گیرند. برای مثال از این قراضه ها در ساخت تیرآهن, ورق سیاه و روغنی, رینگ, میلگرد, قوطی و پروفیل, نبشی, ناودان و… استفاده می شود

ضایعاتی تهران

ضایعاتی تهران خریدار انواع ضایعات توسط بنگاه آرمین ضایعات با مدیریت آقای عباس فلاح با شماره تماس 09127308707  خریدار انواع ضایعات آهن و آلومینیوم , چدن , برنج , و کلیه ضایعات شرکت ها و ساختمانها را با قیمت بسیار بالا و قیمت به روز به فروش برسانید.

کافیست با یک تماس ضایعات خود را به فروش برسانید جهت فروش ضایعات خود در سرتاسر تهران کافیست با ما که خریدار ضایعات در تهران هستیم تماس بگیرید.

خرید ضایعات آلومینوم

سالهاست که از آلومینیم نرم به علت انعطاف پذیری آلیاژ آنها درساخت وسایل زیادی مخصوصا درب و پنجره های ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند اما با پیشرفت در کار تولیدات و هر چه بهتر کیفیت در قالب آلومینیوم امروزه از پروفیلهای آهنی به جای نسل قبلی آنها استفاده می شود و در زمان جایگزین کردن درب و پنجره های قدیمی که آلومینیوم نرم و کهنه می باشند مناسب ضایعات هستند . بهترین قیمت ضایعات درب و پنجره های آلومینیومی را از آرمین ضایعات بخواهید .

خریدار ضایعات مس

ما خریدار ضایعات مس قراضه شما هستیم اگر تا به حال هر نوع ضایعات مسی  را فراهم کرده اید و برای فروش به دنبال یک خریدار منصف می گردید که ضایعات شما را با قیمتی بالاتراز دلالان دوره گرد و یا انبارهای جنوب شهر خریداری کند با ما تماس بگیرید.

اگر شما بعد از پایان کاری ساختمان مقداری ضایعات مانند ضایعات سیمی ، شمشی و یا شیر آلات ولوله های مسی کهنه جمع آوری کرده اید و یا اگر خانه دار هستید و مقداری ظروف کهنه ظرفی را جمع آوری کرده اید و به دنبال خریداری مطمئن و با انصاف می گردید ما ضایعات شما را با بالاترین قیمت از شما خریداری می کنیم ما با سالها سابقه در محل کسب مورد اطمینان تمامی شهروندان عزیز خواهیم بود.

خریدار ضایعات سیم و کابل

مس بیشترین رسانا را بین فلزات دارد و همین امر از دورانی که سیم کشی ها آغاز شد موجب شد تا کلیه سیم و کابل ها از مس تولید شوند . امروزه سیم و کابل های آلومینیومی نیز یه دلیل ساختار رسانای آلومینیوم روی کار آمده اند اما همچنان بیشترین ضایعات سیم و کابل مسی میباشد .

خریدار ضایعات برنج

ما خریدار ضایعات برنج و شیرآلات شما هستیم اگر به هر دلیلی مقداری ضایعات برنج جمع آوری کرده اید و به علت نیاز مالی و یا کمبود فضا برای نگه داری تصمیم گرفته اید آنها را بفروشید و به دنبال کسی می گردید که آنها را با قیمت منصفانه ای از شما خریداری کند قبل از اینکه ضایعات خود را به دلالان دوره گرد بدهید که بابت کالای شما مقدار ناچیزی پول بدهند با ما تماس بگیرید ما ضایعات شما را به بالاترین قیمت روز از شما خریداری می کنیم.

هدف از جمع آوری ضایعات چیست ؟
  1. جلوگیری از آلودگی هوا
  2. پاکسازی محیط زیست
  3. صرفه جویی در هزینه تولیدات
  4. برطرف کردن نیازها

قیمت ضایعات منزل و آهن آلات

قیمت ضایعات منزل تحت تاثیر عوامل مختلفی است. این امر سبب شده که آگاهی از قیمت روز ضایعات منزل و آهن برای فروشندگان و خریداران ضایعات منزل و آهن آلات به یک الزام مبدل گردد. به طور کلی از مهم ترین عوامل موثر بر قیمت خرید ضایعات آهن ، جنس و نوع آلیاژ می باشد. قیمت خرید ضایعات آهن منزل گالوانیزه با نوع آلیاژی و روغنی آن متفاوت است.

بهترین خریدار ضایعات در تهران

بهترین خریدار ضایعات در تهران، تهران بزرگ‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهر و پایتخت ایران است. جمعیّت آن ۸۴۴۲۱۴۷ نفر است و بیست و پنجمین شهر پرجمعیّت جهان است از این رو پیدا کردن بهترین خریدار ضایعات در استان تهران مشکل میباشد بنگاه آرمین ضایعات در تهران با خرید نقدی ضایعات شما در خدمت هم استانی های میباشد

خرید ضایعات آهن با بالاترین قیمت

خریدار ضایعات آهن با بالاترین قیمت باید قبل از قرارداد با فروشنده ضایعات آهن مشورت داشته باشد و نسبت به او در مورد قرارداد و بندهایی که برای قرارداد خرید ضایعات آهن گفته شود.ما با بهترین مشاوره به شما سعی میکنیم ضایعات‌اهن تان را با قیمت بالا و تسویه حساب نقدی خریداری کنیم جهت فروش ضایعات خود با ما تماس بگیرید.
ضایعات تهران

خریدار ضایعات منزل

خریدار ضایعات منزل در تهران که این روزها به یکی از شغل های پردرامد در تهران به شمار میاید که درامدی میانگین به 15 میلیون در ماه میرسد که موارد نیاز برای خرید ضایعات منزل در تهران یک وانت و یه بلندگو میباشد.شرکت ضایعاتی آرمین با خرید ضایعات منزل شما به قیمت مناسب و نقد منتظر تماس شما عزیزان میباشد که در صورت نیاز میتوانید با ما تماس بگیرید.

قیمت ضایعات آهن چگونه تخمین زده می شود ؟

قیمت ضایعات آهن بنابر قیمت روز جهانی تعیین می شود و دیگر اینکه چه نوع آهنی را برای فروش جمع آوری کرده باشید اغلب آهن های شمشی مانند تیر آهن میزان آلودگی هایی مثل رنگ و بتونه و زنگ کمتری دارند اگرمقدار ضایعات آهن شما بیش از حد باشد قیمت آن با رضایت طرفین به صورت توافقی معامله خواهد شد.

اگر شما هم ضایعات منزل خود را جمع آوری کرده اید و به هر دلیلی قصد فروش آنها را دارید با ما تماس بگیرید ما خریدار ضایعات آهن شما هستیم و محصولات شما را با بالاترین قیمت روز از شما همشهریان عزیز خریداری خواهیم کرد .

انواع ضایعات آهن و درجه بندی آنها

  •  ضایعات آهنی ویژه :از محصولاتی که در ساخت مسکن استفاده می شوند و دارای ابعاد و سایز بزرگتری هستند تولید می شوند مانند: تیرآهن، خرده‌های میلگرد با ابعاد بزرگ‌تر، قوطی و پروفیل و موادی که در ساخت در و پنجره استفاده می شوندنیز جزو این دسته قرار می گیرند.
  •  ضایعات آهنی درجه 1: این نوع از پسماند های صنعتی معمولا در اثر تولید ایجاد نمی شوند. و عمدتا از تجهیزات و وسایلی تشکیل می شوند که کارایی خود را از دست داده اند.مانند: سیم و مفتول‌های کلافی شکل، بدنه‌ی موتور سیکلت و کشتی، شوفاژ و آبگرمکن برش خورده، ورق ترانس و آرمیچر این مواد عمدتا عاری از آلومینیوم هستند.
  • ضایعات آهنی درجه 2 : این مورد هم مانند مورد قبلی از تجهیزات از کار افتاده و محصولات در اصطلاح خراب تشکیل یافته با این تفاوت که این مواد از ترکیب کم ارزش تری نسبت به مورد قبلی تشکیل شده است.این مواد شامل: اگزوز و بدنه‌ ماشین، بشکه، کمد و بدنه‌های بزرگ و توری مرغداری می شود.
  • ضایعات آهنی درجه 3 : این نوع از ضایعات آهن با کمترین کیفیت و ترکیباتی با ارزش کمتر هستند. این نوع از محصولات ممکن است در اثر روند ناقص تولید ایجاد شده باشند و یا از محصولات و تجهیزاتی باشند که عمر مفید آنها به پایان رسیده و دیگر کارایی ندارند.حلب، سیم، اگزوز و فیلتر نسوخته
  • محصولات گالوانیزه : این نوع از محصولات معمولا از تجهیزات و تولیدات آبرسانی و لوله کشی تشکیل شده است. و دارای روکش گالوانیزه می باشند. این ضایعات عمدتا بعد از خرابی و پایان یافتن عمر مفید خود ایجاد میشوند و به علت روکش گالوانیزه محدودیت استفاده در صنایع دارند
  • ضایعات آهن آلیاژی : این مواد دارای آلیاژی به غیر از آهن هستند و ارزش آنها هم به نوع آلیاژی که در آنها استفاده شده است دارند. معمولا از تجهیزات شکسته یا برش خورده و مشکل دار تشکیل می شوند. فنرهای برش خورده و چرخ دنده

آرمین ضایعات

شما می توانید ازطریق فروش ضایعات فلزات خود درآمد کسب کنید ،اگر دقیقاً بدانید که چه چیزی دارید و چه چیزی را می توانید با پول نقد به بنگاه ما بفروشید. جهت فروش ضایعات خود ما به شما مشاوره رایگان میدهیم جهت مشاوره و فروش ضایعات با شماره 09127308707 تماس حاصل فرمایید.